Ahmet Efendi Öğrenci Yurdu (b Blk.st.y) Adresi ve İletişim Bilgileri

Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları  » Yozgat KYK Yurtları  » Ahmet Efendi Öğrenci Yurdu (b Blk.st.y) İletişim Ulaşım Bilgileri

AHMET EFENDİ ÖĞRENCİ YURDU (B BLK.ST.Y)

Adresi: 2. MINTIKA MEVKİİ ESKİ PAZAR MAHALLESİ, Yozgat
Telefon:

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.Yurt ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanuz lütfen ilgili telefon numarasından yetkililere ulaşınız. Yurt ücretleri, yurt yemekleri, güvenlik, yurt odalarının kaç kişilik olduğunu öğrenmek ve sunulan hizmetler ile yurt olanakları hakkında bilgiler için lütfen arayınız.

AHMET EFENDİ ÖĞRENCİ YURDU (B BLK.ST.Y) - ÖZEL ERKEK Yurdu - B BLOK -

Ahmet Efendi Öğrenci Yurdu (b Blk.st.y) Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

2. MINTIKA MEVKİİ ESKİ PAZAR MAHALLESİ, Yozgat

Ahmet Efendi Öğrenci Yurdu (b Blk.st.y) Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ahmet Efendi Öğrenci Yurdu (b Blk.st.y) Haritası" sayfasındasınız. Ahmet Efendi Öğrenci Yurdu (b Blk.st.y) haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ahmet Efendi Öğrenci Yurdu (b Blk.st.y) Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ahmet Efendi Öğrenci Yurdu (b Blk.st.y) haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ahmet Efendi Öğrenci Yurdu (b Blk.st.y) Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı