Afyon-çiğiltepe Kız Öğrenci Yurdu Adresi ve İletişim Bilgileri

Kredi Yurtlar Kurumu Yurtları  » Afyonkarahisar KYK Yurtları  » Afyon-çiğiltepe Kız Öğrenci Yurdu İletişim Ulaşım Bilgileri

AFYON-ÇİĞİLTEPE KIZ ÖĞRENCİ YURDU

Adresi: GAZLIGÖL YOLU ÜZERİ AHMET NECDET SEZER KAM.YANI, Afyonkarahisar
Telefon: 0272 228 10 24

Yukarıdaki Yurt bilgilerinde hata olduğunu düşünuyorsanız, lütfen buraya tıklayarak bize mesaj atınız ve düzeltmemiz için gereken bilgileri de bildiriniz.Yurt ile ilgili bilgiler edinmek istiyorsanuz lütfen ilgili telefon numarasından yetkililere ulaşınız. Yurt ücretleri, yurt yemekleri, güvenlik, yurt odalarının kaç kişilik olduğunu öğrenmek ve sunulan hizmetler ile yurt olanakları hakkında bilgiler için lütfen arayınız.

AFYON-ÇİĞİLTEPE KIZ ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL KIZ Yurdu - B BLOK - 0272 228 10 24
AFYON-ÇİĞİLTEPE KIZ ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL KIZ Yurdu - A BLOK - 0272 228 10 24
AFYON-ÇİĞİLTEPE KIZ ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL KIZ Yurdu - F BLOK - 0 272 228 10 03
AFYON-ÇİĞİLTEPE KIZ ÖĞRENCİ YURDU - ÖZEL KIZ Yurdu - C BLOK - 0272 228 10 24

Afyon-çiğiltepe Kız Öğrenci Yurdu Adresi ve Konum Bilgisi Haritası

GAZLIGÖL YOLU ÜZERİ AHMET NECDET SEZER KAM.YANI, Afyonkarahisar

Afyon-çiğiltepe Kız Öğrenci Yurdu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Afyon-çiğiltepe Kız Öğrenci Yurdu Haritası" sayfasındasınız. Afyon-çiğiltepe Kız Öğrenci Yurdu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Afyon-çiğiltepe Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Afyon-çiğiltepe Kız Öğrenci Yurdu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Afyon-çiğiltepe Kız Öğrenci Yurdu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı