İstanbul Ticaret Üniversitesi Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Adres ve İletişim Bilgileri

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Adres ve İletişim Bilgileri


Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Bölümleri ve Puanları Nedir?


Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Haritası, Adres Konumu Nerede?

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Haritası" sayfasındasınız. Mimarlık ve Tasarım Fakültesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Mimarlık ve Tasarım Fakültesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Mimarlık ve Tasarım Fakültesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 40° 57' 11¨ N Boylam: 29° 7' 11¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Mimarlık ve Tasarım Fakültesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 40.952959 Boylam: 29.119615 şeklindedir.
E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi Portalı