İstanbul Arel Üniversitesi Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Adres ve İletişim Bilgileri

Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Adres ve İletişim Bilgileri


Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Bölümleri ve Puanları Nedir?


Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Haritası, Adres Konumu Nerede?

Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Haritası" sayfasındasınız. Sağlık Bilimleri Yüksekokulu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Sağlık Bilimleri Yüksekokulu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Sağlık Bilimleri Yüksekokulu için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 41° 1' 2¨ N Boylam: 28° 54' 48¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Sağlık Bilimleri Yüksekokulu Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 41.017090 Boylam: 28.913330 şeklindedir.
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın Piyasası


E-sehir.com © 2004 - 2022, Türkiye Şehir Rehberi Portalı