İstanbul Arel Üniversitesi İletişim Fakültesi Adres ve İletişim Bilgileri

İletişim Fakültesi Adres ve İletişim Bilgileri


İletişim Fakültesi Bölümleri ve Puanları Nedir?


İletişim Fakültesi Haritası, Adres Konumu Nerede?

İletişim Fakültesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İletişim Fakültesi Haritası" sayfasındasınız. İletişim Fakültesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İletişim Fakültesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İletişim Fakültesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İletişim Fakültesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
İletişim Fakültesi Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

İletişim Fakültesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 41° 3' 16¨ N Boylam: 28° 30' 2¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için İletişim Fakültesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 41.054355 Boylam: 28.500689 şeklindedir.
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın Piyasası


E-sehir.com © 2004 - 2022, Türkiye Şehir Rehberi Portalı