Balıkesir Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Adres ve İletişim Bilgileri

Sağlık Bilimleri Fakültesi Adres ve İletişim Bilgileri


Sağlık Bilimleri Fakültesi Bölümleri ve Puanları Nedir?


Sağlık Bilimleri Fakültesi Haritası, Adres Konumu Nerede?

Sağlık Bilimleri Fakültesi Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Sağlık Bilimleri Fakültesi Haritası" sayfasındasınız. Sağlık Bilimleri Fakültesi haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Sağlık Bilimleri Fakültesi Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Sağlık Bilimleri Fakültesi haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Sağlık Bilimleri Fakültesi Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Sağlık Bilimleri Fakültesi Coğrafi Koordinatları Aşağıdaki Gibidir;

Sağlık Bilimleri Fakültesi için Coğrafi Konum Yer Koordinatları; Enlem: 39° 33' 16¨ N Boylam: 27° 59' 35¨ E

Google Maps veya Navigasyon Cihazınız için Sağlık Bilimleri Fakültesi Coğrafi Koordinatları ise ; Enlem: 39.554576 Boylam: 27.993121 şeklindedir.
E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi Portalı