Zimbabve Haritası, Zimbabve Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Zimbabve Nerede

Dünya Haritası  » Zimbabve Haritası

Zimbabve Hangi Kıtadadır? Zimbabve Hangi Kıtada Yer Alır

Zimbabve ülkesi Afrika kıtasında bulunur. Zimbabve, toplam yüzölçümü 390,580 km2 olan, başkenti Harare şehri olan bir ülkedir. Zimbabve haritasını inceleyerek Zimbabve dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Zimbabve Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Zimbabve Bayrağı Resmi
Zimbabve Hava Durumu

Zimbabve Ülke Haritası

 Zimbabve Haritası
Uydu HaritasıZimbabve Haritası

Şu an "Zimbabve Haritası" sayfasındasınız. Zimbabve haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Zimbabve Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Zimbabve haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Zimbabve Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Zimbabve Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Zimbabve Şehirleri

Zimbabve Şehirleri
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı