Son Dakika Depremler

Yeni Zelanda Haritası, Yeni Zelanda Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Yeni Zelanda Nerede

Dünya Haritası  » Yeni Zelanda Haritası

Yeni Zelanda Hangi Kıtadadır? Yeni Zelanda Hangi Kıtada Yer Alır

Yeni Zelanda ülkesi Okyanusya kıtasında bulunur. Yeni Zelanda, toplam yüzölçümü 268,680 km2 olan, başkenti Wellington şehri olan bir ülkedir. Yeni Zelanda haritasını inceleyerek Yeni Zelanda dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Yeni Zelanda Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Yeni Zelanda Bayrağı Resmi
Yeni Zelanda Hava Durumu

Yeni Zelanda Ülke Haritası

 Yeni Zelanda Haritası
Uydu HaritasıYeni Zelanda Haritası

Şu an "Yeni Zelanda Haritası" sayfasındasınız. Yeni Zelanda haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Yeni Zelanda Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Yeni Zelanda haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Yeni Zelanda Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Yeni Zelanda Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Yeni Zelanda Şehirleri

Yeni Zelanda Şehirleri
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı