Son Dakika Depremler

Yeni Kaledonya Haritası, Yeni Kaledonya Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Yeni Kaledonya Nerede

Dünya Haritası  » Yeni Kaledonya Haritası

Yeni Kaledonya Hangi Kıtadadır? Yeni Kaledonya Hangi Kıtada Yer Alır

Yeni Kaledonya ülkesi Okyanusya kıtasında bulunur. Yeni Kaledonya, toplam yüzölçümü 19,060 km2 olan, başkenti Nouméa şehri olan bir ülkedir. Yeni Kaledonya haritasını inceleyerek Yeni Kaledonya dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Yeni Kaledonya Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Yeni Kaledonya Bayrağı Resmi
Yeni Kaledonya Hava Durumu

Yeni Kaledonya Ülke Haritası

 Yeni Kaledonya Haritası
Uydu HaritasıYeni Kaledonya Haritası

Şu an "Yeni Kaledonya Haritası" sayfasındasınız. Yeni Kaledonya haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Yeni Kaledonya Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Yeni Kaledonya haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Yeni Kaledonya Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Yeni Kaledonya Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Yeni Kaledonya Şehirleri

Yeni Kaledonya Şehirleri
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı