Son Dakika Depremler

Yemen Haritası, Yemen Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Yemen Nerede

Dünya Haritası  » Yemen Haritası

Yemen Hangi Kıtadadır? Yemen Hangi Kıtada Yer Alır

Yemen ülkesi Asya kıtasında bulunur. Yemen, toplam yüzölçümü 527,970 km2 olan, başkenti Sanaa şehri olan bir ülkedir. Yemen haritasını inceleyerek Yemen dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Yemen Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Yemen Bayrağı Resmi
Yemen Hava Durumu

Yemen Ülke Haritası

 Yemen Haritası
Uydu HaritasıYemen Haritası

Şu an "Yemen Haritası" sayfasındasınız. Yemen haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Yemen Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Yemen haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Yemen Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Yemen Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Yemen Şehirleri

Yemen Şehirleri
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı