Vietnam Haritası, Vietnam Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Vietnam Nerede

Dünya Haritası  » Vietnam Haritası

Vietnam Hangi Kıtadadır? Vietnam Hangi Kıtada Yer Alır

Vietnam ülkesi Asya kıtasında bulunur. Vietnam, toplam yüzölçümü 329,560 km2 olan, başkenti Hanoi şehri olan bir ülkedir. Vietnam haritasını inceleyerek Vietnam dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Vietnam Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Vietnam Bayrağı Resmi
Vietnam Hava Durumu

Vietnam Ülke Haritası

 Vietnam Haritası
Uydu HaritasıVietnam Haritası

Şu an "Vietnam Haritası" sayfasındasınız. Vietnam haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Vietnam Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Vietnam haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Vietnam Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Vietnam Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Vietnam Şehirleri

Vietnam Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı