Vanuatu Haritası, Vanuatu Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Vanuatu Nerede

Dünya Haritası  » Vanuatu Haritası

Vanuatu Hangi Kıtadadır? Vanuatu Hangi Kıtada Yer Alır

Vanuatu ülkesi Okyanusya kıtasında bulunur. Vanuatu, toplam yüzölçümü 12,200 km2 olan, başkenti Port-Vila şehri olan bir ülkedir. Vanuatu haritasını inceleyerek Vanuatu dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Vanuatu Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Vanuatu Bayrağı Resmi
Vanuatu Hava Durumu

Vanuatu Ülke Haritası

 Vanuatu Haritası
Uydu HaritasıVanuatu Haritası

Şu an "Vanuatu Haritası" sayfasındasınız. Vanuatu haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Vanuatu Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Vanuatu haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Vanuatu Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Vanuatu Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Vanuatu Şehirleri

Vanuatu Şehirleri
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı