Ürdün Haritası, Ürdün Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Ürdün Nerede

Dünya Haritası  » Ürdün Haritası

Ürdün Hangi Kıtadadır? Ürdün Hangi Kıtada Yer Alır

Ürdün ülkesi Asya kıtasında bulunur. Ürdün, toplam yüzölçümü 92,300 km2 olan, başkenti Amman şehri olan bir ülkedir. Ürdün haritasını inceleyerek Ürdün dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Ürdün Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Ürdün Bayrağı Resmi
Ürdün Hava Durumu

Ürdün Ülke Haritası

 Ürdün Haritası
Uydu HaritasıÜrdün Haritası

Şu an "Ürdün Haritası" sayfasındasınız. Ürdün haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ürdün Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ürdün haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ürdün Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Ürdün Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Ürdün Şehirleri

Ürdün Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı