Umman Haritası, Umman Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Umman Nerede

Dünya Haritası  » Umman Haritası

Umman Hangi Kıtadadır? Umman Hangi Kıtada Yer Alır

Umman ülkesi Asya kıtasında bulunur. Umman, toplam yüzölçümü 212,460 km2 olan, başkenti Maskat şehri olan bir ülkedir. Umman haritasını inceleyerek Umman dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Umman Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Umman Bayrağı Resmi
Umman Hava Durumu

Umman Ülke Haritası

 Umman Haritası
Uydu HaritasıUmman Haritası

Şu an "Umman Haritası" sayfasındasınız. Umman haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Umman Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Umman haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Umman Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Umman Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Umman Şehirleri

Umman Şehirleri

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı