Tonga Haritası, Tonga Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Tonga Nerede

Dünya Haritası  » Tonga Haritası

Tonga Hangi Kıtadadır? Tonga Hangi Kıtada Yer Alır

Tonga ülkesi Okyanusya kıtasında bulunur. Tonga, toplam yüzölçümü 748 km2 olan, başkenti Nuku‘alofa şehri olan bir ülkedir. Tonga haritasını inceleyerek Tonga dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Tonga Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Tonga Bayrağı Resmi
Tonga Hava Durumu

Tonga Ülke Haritası

 Tonga Haritası
Uydu HaritasıTonga Haritası

Şu an "Tonga Haritası" sayfasındasınız. Tonga haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Tonga Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Tonga haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Tonga Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Tonga Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Tonga Şehirleri

Tonga Şehirleri
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı