Tayvan Haritası, Tayvan Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Tayvan Nerede

Dünya Haritası  » Tayvan Haritası

Tayvan Hangi Kıtadadır? Tayvan Hangi Kıtada Yer Alır

Tayvan ülkesi Asya kıtasında bulunur. Tayvan, toplam yüzölçümü 35,980 km2 olan, başkenti Taipei şehri olan bir ülkedir. Tayvan haritasını inceleyerek Tayvan dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Tayvan Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Tayvan Bayrağı Resmi
Tayvan Hava Durumu

Tayvan Ülke Haritası

 Tayvan Haritası
Uydu HaritasıTayvan Haritası

Şu an "Tayvan Haritası" sayfasındasınız. Tayvan haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Tayvan Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Tayvan haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Tayvan Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Tayvan Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Tayvan Şehirleri

Tayvan Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı