Tacikistan Haritası, Tacikistan Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Tacikistan Nerede

Dünya Haritası  » Tacikistan Haritası

Tacikistan Hangi Kıtadadır? Tacikistan Hangi Kıtada Yer Alır

Tacikistan ülkesi Asya kıtasında bulunur. Tacikistan, toplam yüzölçümü 143,100 km2 olan, başkenti Duşanbe şehri olan bir ülkedir. Tacikistan haritasını inceleyerek Tacikistan dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Tacikistan Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Tacikistan Bayrağı Resmi
Tacikistan Hava Durumu

Tacikistan Ülke Haritası

 Tacikistan Haritası
Uydu HaritasıTacikistan Haritası

Şu an "Tacikistan Haritası" sayfasındasınız. Tacikistan haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Tacikistan Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Tacikistan haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Tacikistan Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Tacikistan Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Tacikistan Şehirleri

Tacikistan Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı