Suriye Haritası, Suriye Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Suriye Nerede

Dünya Haritası  » Suriye Haritası

Suriye Hangi Kıtadadır? Suriye Hangi Kıtada Yer Alır

Suriye ülkesi Asya kıtasında bulunur. Suriye, toplam yüzölçümü 185,180 km2 olan, başkenti Şam şehri olan bir ülkedir. Suriye haritasını inceleyerek Suriye dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Suriye Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Suriye Bayrağı Resmi
Suriye Hava Durumu

Suriye Ülke Haritası

 Suriye Haritası
Uydu HaritasıSuriye Haritası

Şu an "Suriye Haritası" sayfasındasınız. Suriye haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Suriye Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Suriye haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Suriye Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Suriye Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Suriye Şehirleri

Suriye Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı