Sri Lanka Haritası, Sri Lanka Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Sri Lanka Nerede

Dünya Haritası  » Sri Lanka Haritası

Sri Lanka Hangi Kıtadadır? Sri Lanka Hangi Kıtada Yer Alır

Sri Lanka ülkesi Asya kıtasında bulunur. Sri Lanka, toplam yüzölçümü 65,610 km2 olan, başkenti Colombo şehri olan bir ülkedir. Sri Lanka haritasını inceleyerek Sri Lanka dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Sri Lanka Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Sri Lanka Bayrağı Resmi
Sri Lanka Hava Durumu

Sri Lanka Ülke Haritası

 Sri Lanka Haritası
Uydu HaritasıSri Lanka Haritası

Şu an "Sri Lanka Haritası" sayfasındasınız. Sri Lanka haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Sri Lanka Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Sri Lanka haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Sri Lanka Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Sri Lanka Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Sri Lanka Şehirleri

Sri Lanka Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı