Ruanda Haritası, Ruanda Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Ruanda Nerede

Dünya Haritası  » Ruanda Haritası

Ruanda Hangi Kıtadadır? Ruanda Hangi Kıtada Yer Alır

Ruanda ülkesi Afrika kıtasında bulunur. Ruanda, toplam yüzölçümü 26,338 km2 olan, başkenti Kigali şehri olan bir ülkedir. Ruanda haritasını inceleyerek Ruanda dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Ruanda Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Ruanda Bayrağı Resmi
Ruanda Hava Durumu

Ruanda Ülke Haritası

 Ruanda Haritası
Uydu HaritasıRuanda Haritası

Şu an "Ruanda Haritası" sayfasındasınız. Ruanda haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ruanda Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ruanda haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ruanda Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Ruanda Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Ruanda Şehirleri

Ruanda Şehirleri

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı