Romanya Haritası, Romanya Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Romanya Nerede

Dünya Haritası  » Romanya Haritası

Romanya Hangi Kıtadadır? Romanya Hangi Kıtada Yer Alır

Romanya ülkesi Avrupa kıtasında bulunur. Romanya, toplam yüzölçümü 237,500 km2 olan, başkenti Bükreş şehri olan bir ülkedir. Romanya haritasını inceleyerek Romanya dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Romanya Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Romanya Bayrağı Resmi
Romanya Hava Durumu

Romanya Ülke Haritası

 Romanya Haritası
Uydu HaritasıRomanya Haritası

Şu an "Romanya Haritası" sayfasındasınız. Romanya haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Romanya Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Romanya haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Romanya Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Romanya Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Romanya Türkiye Arası Yol Tarifi

Romanya Şehirleri

Romanya Şehirleri

E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı