Porto Riko Haritası, Porto Riko Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Porto Riko Nerede

Dünya Haritası  » Porto Riko Haritası

Porto Riko Hangi Kıtadadır? Porto Riko Hangi Kıtada Yer Alır

Porto Riko ülkesi Kuzey Amerika kıtasında bulunur. Porto Riko, toplam yüzölçümü 9,104 km2 olan, başkenti San Juan şehri olan bir ülkedir. Porto Riko haritasını inceleyerek Porto Riko dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Porto Riko Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Porto Riko Bayrağı Resmi
Porto Riko Hava Durumu

Porto Riko Ülke Haritası

 Porto Riko Haritası
Uydu HaritasıPorto Riko Haritası

Şu an "Porto Riko Haritası" sayfasındasınız. Porto Riko haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Porto Riko Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Porto Riko haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Porto Riko Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Porto Riko Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Porto Riko Şehirleri

Porto Riko Şehirleri
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2022, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı