Papua Yeni Gine Haritası, Papua Yeni Gine Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Papua Yeni Gine Nerede

Dünya Haritası  » Papua Yeni Gine Haritası

Papua Yeni Gine Hangi Kıtadadır? Papua Yeni Gine Hangi Kıtada Yer Alır

Papua Yeni Gine ülkesi Okyanusya kıtasında bulunur. Papua Yeni Gine, toplam yüzölçümü 462,840 km2 olan, başkenti Port Moresby şehri olan bir ülkedir. Papua Yeni Gine haritasını inceleyerek Papua Yeni Gine dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Papua Yeni Gine Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Papua Yeni Gine Bayrağı Resmi
Papua Yeni Gine Hava Durumu

Papua Yeni Gine Ülke Haritası

 Papua Yeni Gine Haritası
Uydu HaritasıPapua Yeni Gine Haritası

Şu an "Papua Yeni Gine Haritası" sayfasındasınız. Papua Yeni Gine haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Papua Yeni Gine Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Papua Yeni Gine haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Papua Yeni Gine Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Papua Yeni Gine Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Papua Yeni Gine Şehirleri

Papua Yeni Gine Şehirleri
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2022, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı