Panama Haritası, Panama Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Panama Nerede

Dünya Haritası  » Panama Haritası

Panama Hangi Kıtadadır? Panama Hangi Kıtada Yer Alır

Panama ülkesi Kuzey Amerika kıtasında bulunur. Panama, toplam yüzölçümü 78,200 km2 olan, başkenti Panamá şehri olan bir ülkedir. Panama haritasını inceleyerek Panama dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Panama Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Panama Bayrağı Resmi
Panama Hava Durumu

Panama Ülke Haritası

 Panama Haritası
Uydu HaritasıPanama Haritası

Şu an "Panama Haritası" sayfasındasınız. Panama haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Panama Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Panama haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Panama Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Panama Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Panama Şehirleri

Panama Şehirleri
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2022, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı