Özbekistan Haritası, Özbekistan Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Özbekistan Nerede

Dünya Haritası  » Özbekistan Haritası

Özbekistan Hangi Kıtadadır? Özbekistan Hangi Kıtada Yer Alır

Özbekistan ülkesi Asya kıtasında bulunur. Özbekistan, toplam yüzölçümü 447,400 km2 olan, başkenti Taşkent şehri olan bir ülkedir. Özbekistan haritasını inceleyerek Özbekistan dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Özbekistan Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Özbekistan Bayrağı Resmi
Özbekistan Hava Durumu

Özbekistan Ülke Haritası

 Özbekistan Haritası
Uydu HaritasıÖzbekistan Haritası

Şu an "Özbekistan Haritası" sayfasındasınız. Özbekistan haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Özbekistan Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Özbekistan haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Özbekistan Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Özbekistan Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Özbekistan Şehirleri

Özbekistan Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı