Norfolk Adası Haritası, Norfolk Adası Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Norfolk Adası Nerede

Dünya Haritası  » Norfolk Adası Haritası

Norfolk Adası Hangi Kıtadadır? Norfolk Adası Hangi Kıtada Yer Alır

Norfolk Adası ülkesi Okyanusya kıtasında bulunur. Norfolk Adası, toplam yüzölçümü 35 km2 olan, başkenti Kingston şehri olan bir ülkedir. Norfolk Adası haritasını inceleyerek Norfolk Adası dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Norfolk Adası Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Norfolk Adası Bayrağı Resmi
Norfolk Adası Hava Durumu

Norfolk Adası Ülke Haritası

 Norfolk Adası Haritası
Uydu HaritasıNorfolk Adası Haritası

Şu an "Norfolk Adası Haritası" sayfasındasınız. Norfolk Adası haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Norfolk Adası Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Norfolk Adası haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Norfolk Adası Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Norfolk Adası Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Norfolk Adası Şehirleri

Norfolk Adası Şehirleri
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2020, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı