Myanmar Haritası, Myanmar Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Myanmar Nerede

Dünya Haritası  » Myanmar Haritası

Myanmar Hangi Kıtadadır? Myanmar Hangi Kıtada Yer Alır

Myanmar ülkesi Asya kıtasında bulunur. Myanmar, toplam yüzölçümü 678,500 km2 olan, başkenti Nay Pyi Taw şehri olan bir ülkedir. Myanmar haritasını inceleyerek Myanmar dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Myanmar Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Myanmar Bayrağı Resmi
Myanmar Hava Durumu

Myanmar Ülke Haritası

 Myanmar Haritası
Uydu HaritasıMyanmar Haritası

Şu an "Myanmar Haritası" sayfasındasınız. Myanmar haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Myanmar Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Myanmar haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Myanmar Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Myanmar Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Myanmar Şehirleri

Myanmar Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı