Malezya Haritası, Malezya Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Malezya Nerede

Dünya Haritası  » Malezya Haritası

Malezya Hangi Kıtadadır? Malezya Hangi Kıtada Yer Alır

Malezya ülkesi Asya kıtasında bulunur. Malezya, toplam yüzölçümü 329,750 km2 olan, başkenti Kuala Lumpur şehri olan bir ülkedir. Malezya haritasını inceleyerek Malezya dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Malezya Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Malezya Bayrağı Resmi
Malezya Hava Durumu

Malezya Ülke Haritası

 Malezya Haritası
Uydu HaritasıMalezya Haritası

Şu an "Malezya Haritası" sayfasındasınız. Malezya haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Malezya Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Malezya haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Malezya Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Malezya Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Malezya Şehirleri

Malezya Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı