Kazakistan Haritası, Kazakistan Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Kazakistan Nerede

Dünya Haritası  » Kazakistan Haritası

Kazakistan Hangi Kıtadadır? Kazakistan Hangi Kıtada Yer Alır

Kazakistan ülkesi Asya kıtasında bulunur. Kazakistan, toplam yüzölçümü 2,717,300 km2 olan, başkenti Astana şehri olan bir ülkedir. Kazakistan haritasını inceleyerek Kazakistan dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Kazakistan Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Kazakistan Bayrağı Resmi
Kazakistan Hava Durumu

Kazakistan Ülke Haritası

 Kazakistan Haritası
Uydu HaritasıKazakistan Haritası

Şu an "Kazakistan Haritası" sayfasındasınız. Kazakistan haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kazakistan Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kazakistan haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kazakistan Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Kazakistan Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Kazakistan Şehirleri

Kazakistan Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı