Katar Haritası, Katar Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Katar Nerede

Dünya Haritası  » Katar Haritası

Katar Hangi Kıtadadır? Katar Hangi Kıtada Yer Alır

Katar ülkesi Asya kıtasında bulunur. Katar, toplam yüzölçümü 11,437 km2 olan, başkenti Doha şehri olan bir ülkedir. Katar haritasını inceleyerek Katar dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Katar Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Katar Bayrağı Resmi
Katar Hava Durumu

Katar Ülke Haritası

 Katar Haritası
Uydu HaritasıKatar Haritası

Şu an "Katar Haritası" sayfasındasınız. Katar haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Katar Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Katar haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Katar Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Katar Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Katar Şehirleri

Katar Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı