Kamboçya Haritası, Kamboçya Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Kamboçya Nerede

Dünya Haritası  » Kamboçya Haritası

Kamboçya Hangi Kıtadadır? Kamboçya Hangi Kıtada Yer Alır

Kamboçya ülkesi Asya kıtasında bulunur. Kamboçya, toplam yüzölçümü 181,040 km2 olan, başkenti Phnom Penh şehri olan bir ülkedir. Kamboçya haritasını inceleyerek Kamboçya dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Kamboçya Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Kamboçya Bayrağı Resmi
Kamboçya Hava Durumu

Kamboçya Ülke Haritası

 Kamboçya Haritası
Uydu HaritasıKamboçya Haritası

Şu an "Kamboçya Haritası" sayfasındasınız. Kamboçya haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kamboçya Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kamboçya haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kamboçya Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Kamboçya Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Kamboçya Şehirleri

Kamboçya Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı