Gürcistan Haritası, Gürcistan Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Gürcistan Nerede

Dünya Haritası  » Gürcistan Haritası

Gürcistan Hangi Kıtadadır? Gürcistan Hangi Kıtada Yer Alır

Gürcistan ülkesi Asya kıtasında bulunur. Gürcistan, toplam yüzölçümü 69,700 km2 olan, başkenti Tiflis şehri olan bir ülkedir. Gürcistan haritasını inceleyerek Gürcistan dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Gürcistan Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Gürcistan Bayrağı Resmi
Gürcistan Hava Durumu

Gürcistan Ülke Haritası

 Gürcistan Haritası
Uydu HaritasıGürcistan Haritası

Şu an "Gürcistan Haritası" sayfasındasınız. Gürcistan haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Gürcistan Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Gürcistan haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Gürcistan Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Gürcistan Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Gürcistan Şehirleri

Gürcistan Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı