Son Dakika Depremler

Fransız Polinezyası Haritası, Fransız Polinezyası Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Fransız Polinezyası Nerede

Dünya Haritası  » Fransız Polinezyası Haritası

Fransız Polinezyası Hangi Kıtadadır? Fransız Polinezyası Hangi Kıtada Yer Alır

Fransız Polinezyası ülkesi Okyanusya kıtasında bulunur. Fransız Polinezyası, toplam yüzölçümü 4,167 km2 olan, başkenti Papeete şehri olan bir ülkedir. Fransız Polinezyası haritasını inceleyerek Fransız Polinezyası dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Fransız Polinezyası Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Fransız Polinezyası Bayrağı Resmi
Fransız Polinezyası Hava Durumu

Fransız Polinezyası Ülke Haritası

 Fransız Polinezyası Haritası
Uydu HaritasıFransız Polinezyası Haritası

Şu an "Fransız Polinezyası Haritası" sayfasındasınız. Fransız Polinezyası haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Fransız Polinezyası Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Fransız Polinezyası haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Fransız Polinezyası Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Fransız Polinezyası Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Fransız Polinezyası Şehirleri

Fransız Polinezyası Şehirleri
Döviz ve Altın Fiyatları, Güncel Döviz ve Altın PiyasasıE-sehir.com © 2004 - 2023, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı