Filistin Haritası, Filistin Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Filistin Nerede

Dünya Haritası  » Filistin Haritası

Filistin Hangi Kıtadadır? Filistin Hangi Kıtada Yer Alır

Filistin ülkesi Asya kıtasında bulunur. Filistin, toplam yüzölçümü 5,970 km2 olan, başkenti Ramallah şehri olan bir ülkedir. Filistin haritasını inceleyerek Filistin dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Filistin Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Filistin Bayrağı Resmi
Filistin Hava Durumu

Filistin Ülke Haritası

 Filistin Haritası
Uydu HaritasıFilistin Haritası

Şu an "Filistin Haritası" sayfasındasınız. Filistin haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Filistin Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Filistin haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Filistin Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Filistin Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Filistin Şehirleri

Filistin Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı