Filipinler Haritası, Filipinler Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Filipinler Nerede

Dünya Haritası  » Filipinler Haritası

Filipinler Hangi Kıtadadır? Filipinler Hangi Kıtada Yer Alır

Filipinler ülkesi Asya kıtasında bulunur. Filipinler, toplam yüzölçümü 300,000 km2 olan, başkenti Manila şehri olan bir ülkedir. Filipinler haritasını inceleyerek Filipinler dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Filipinler Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Filipinler Bayrağı Resmi
Filipinler Hava Durumu

Filipinler Ülke Haritası

 Filipinler Haritası
Uydu HaritasıFilipinler Haritası

Şu an "Filipinler Haritası" sayfasındasınız. Filipinler haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Filipinler Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Filipinler haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Filipinler Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Filipinler Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Filipinler Şehirleri

Filipinler Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı