Çin Haritası, Çin Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Çin Nerede

Dünya Haritası  » Çin Haritası

Çin Hangi Kıtadadır? Çin Hangi Kıtada Yer Alır

Çin ülkesi Asya kıtasında bulunur. Çin, toplam yüzölçümü 9,596,960 km2 olan, başkenti Pekin şehri olan bir ülkedir. Çin haritasını inceleyerek Çin dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Çin Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Çin Bayrağı Resmi
Çin Hava Durumu

Çin Ülke Haritası

 Çin Haritası
Uydu HaritasıÇin Haritası

Şu an "Çin Haritası" sayfasındasınız. Çin haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Çin Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Çin haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Çin Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Çin Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Çin Şehirleri

Çin Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı