Bahreyn Haritası, Bahreyn Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Bahreyn Nerede

Dünya Haritası  » Bahreyn Haritası

Bahreyn Hangi Kıtadadır? Bahreyn Hangi Kıtada Yer Alır

Bahreyn ülkesi Asya kıtasında bulunur. Bahreyn, toplam yüzölçümü 665 km2 olan, başkenti Manama şehri olan bir ülkedir. Bahreyn haritasını inceleyerek Bahreyn dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Bahreyn Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Bahreyn Bayrağı Resmi
Bahreyn Hava Durumu

Bahreyn Ülke Haritası

 Bahreyn Haritası
Uydu HaritasıBahreyn Haritası

Şu an "Bahreyn Haritası" sayfasındasınız. Bahreyn haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Bahreyn Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Bahreyn haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Bahreyn Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Bahreyn Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Bahreyn Şehirleri

Bahreyn Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı