Afganistan Haritası, Afganistan Şehirleri Uydu Görüntüsü Haritaları, Dunya Uzerinde Afganistan Nerede

Dünya Haritası  » Afganistan Haritası

Afganistan Hangi Kıtadadır? Afganistan Hangi Kıtada Yer Alır

Afganistan ülkesi Asya kıtasında bulunur. Afganistan, toplam yüzölçümü 647,500 km2 olan, başkenti Kabil şehri olan bir ülkedir. Afganistan haritasını inceleyerek Afganistan dünya üzerinde nerede bulunur görebilir, ayrıca sınır komşu ülkeleri hangileridir öğrenebilirsiniz. Harita üzerinde başlıca akarsularını, göllerini, dağlarını ve çeşitli yeryüzü şekilleri hakkında da bilgi edinebilirsiniz.

Afganistan Gezilmesi Gereken Önemli Şehirler ve Yerleri Afganistan Bayrağı Resmi
Afganistan Hava Durumu

Afganistan Ülke Haritası

 Afganistan Haritası
Uydu HaritasıAfganistan Haritası

Şu an "Afganistan Haritası" sayfasındasınız. Afganistan haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Afganistan Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Afganistan haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Afganistan Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.

Afganistan Ülkesinde Şu Anda Saat Kaç

Afganistan Şehirleri

Afganistan Şehirleri


E-sehir.com © 2004 - 2024, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı