Ürdün Haşimi Krallığı Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Ürdün Haşimi Krallığı Büyükelçiliği Haritası

ÜRDÜN HAŞİMİ KRALLIĞI BÜYÜKELÇİLİĞİ, Dede Korkut Sok., No: 18, 06690 , Çankaya / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 440 20 54 , 440 45 94
Faks: (312) 440 43 27

Ürdün Haşimi Krallığı Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Ürdün Haşimi Krallığı Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıÜrdün Haşimi Krallığı Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Ürdün Haşimi Krallığı Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Ürdün Haşimi Krallığı Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Ürdün Haşimi Krallığı Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Ürdün Haşimi Krallığı Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Ürdün Haşimi Krallığı Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı