Türkmenistan Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Türkmenistan Büyükelçiliği Haritası

TÜRKMENİSTAN BÜYÜKELÇİLİĞİ, Koza Sok., No:28, Çankaya / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312)441 71 22 -23-24
Faks: (312) 441 71 25

Türkmenistan Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Türkmenistan Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıTürkmenistan Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Türkmenistan Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Türkmenistan Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Türkmenistan Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Türkmenistan Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Türkmenistan Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı