Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

SRİ LANKA DEMOKRATİK SOSYALİST CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Kırlangıç Sok.,No:41 ,6700 , G.O.P. / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 427 10 21 ,427 10 23, 427 10 24
Faks: (312) 427 10 26

Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıSri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Sri Lanka Demokratik Sosyalist Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı