Pakistan İslam Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Pakistan İslam Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

PAKİSTAN İSLAM CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, İran Caddesi ., No:37, 06700 ,G.O.P. / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 427 14 10 ? 13
Faks: (312) 467 10 23

Pakistan İslam Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Pakistan İslam Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıPakistan İslam Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Pakistan İslam Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Pakistan İslam Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Pakistan İslam Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Pakistan İslam Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Pakistan İslam Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı