Norveç Krallığı Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Norveç Krallığı Büyükelçiliği Haritası

NORVEÇ KRALLIĞI BÜYÜKELÇİLİĞİ, Kırkpınar Sok., No: 18/ 3-4, 06540 , Çankaya / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 408 48 00
Faks: (312) 408 48 99

Norveç Krallığı Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Norveç Krallığı Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıNorveç Krallığı Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Norveç Krallığı Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Norveç Krallığı Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Norveç Krallığı Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Norveç Krallığı Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Norveç Krallığı Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı