Nijerya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Nijerya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

NİJERYA FEDERAL CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Uğur Mumcu Sokağı,., No:56, 06700 , G.O.P. / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 448 10 77,78,79
Faks: (312) 448 10 82

Nijerya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Nijerya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıNijerya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Nijerya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Nijerya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Nijerya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Nijerya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Nijerya Federal Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı