Kuveyt Devleti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Kuveyt Devleti Büyükelçiliği Haritası

KUVEYT DEVLETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, Reşit Galip Cad., No: 110 , G.O.P. / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 445 05 76
Faks: (312) 446 28 26

Kuveyt Devleti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Kuveyt Devleti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıKuveyt Devleti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kuveyt Devleti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Kuveyt Devleti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kuveyt Devleti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kuveyt Devleti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kuveyt Devleti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı