Kolombiya Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Kolombiya Büyükelçiliği Haritası

KOLOMBİYA BÜYÜKELÇİLİĞİ, Koza Sok., No: 91/5 ,G.O.P. / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 446 43 88
Faks: (312) 446 43 99

Kolombiya Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Kolombiya Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıKolombiya Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kolombiya Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Kolombiya Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kolombiya Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kolombiya Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kolombiya Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı