Kırgız Cumhuriyeti Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Kırgız Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası

KIRGIZ CUMHURİYETİ BÜYÜKELÇİLİĞİ, İlkbahar Mah. ,Galip Erdem Cad. ,No:25 ,Çankaya / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 491 35 06- 491 35 07 , Konsolosluk : 491 35 28
Faks: (312) 491 35 13

Kırgız Cumhuriyeti Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Kırgız Cumhuriyeti Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıKırgız Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Kırgız Cumhuriyeti Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Kırgız Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Kırgız Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Kırgız Cumhuriyeti Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Kırgız Cumhuriyeti Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı