İngiltere (birleşik Krallık) Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » İngiltere (birleşik Krallık) Büyükelçiliği Haritası

İNGİLTERE (BİRLEŞİK KRALLIK) BÜYÜKELÇİLİĞİ, Şehit Ersan Cad.,No: 46/A, Çankaya / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 455 33 44
Faks: (312) 455 33 20

İngiltere (birleşik Krallık) Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

İngiltere (birleşik Krallık) Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi Haritasıİngiltere (birleşik Krallık) Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "İngiltere (birleşik Krallık) Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. İngiltere (birleşik Krallık) Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. İngiltere (birleşik Krallık) Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de İngiltere (birleşik Krallık) Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden İngiltere (birleşik Krallık) Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı