Gürcistan Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Gürcistan Büyükelçiliği Haritası

GÜRCİSTAN BÜYÜKELÇİLİĞİ, Diplomatik Site, Kılıç Ali Sok. No: 12, Oran / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 491 80 31
Faks: (312) 491 80 32

Gürcistan Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Gürcistan Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıGürcistan Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Gürcistan Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Gürcistan Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Gürcistan Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Gürcistan Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Gürcistan Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı