Fas Krallığı Büyükelçiliği

Türkiye Haritası » Büyükelçilikler » Konsolosluklar  » Fas Krallığı Büyükelçiliği Haritası

FAS KRALLIĞI BÜYÜKELÇİLİĞİ, Reşit Galip Cad., Rabat Sok., No: 11, G.O.P. / ANKARA , Türkiye

Telefon: (312) 437 60 20/21
Faks: (312) 447 14 05 - 446 84 30

Fas Krallığı Büyükelçiliği pasaport işlemleri ve vize başvuruları için telefon vasıtasıyla bilgi alabilir ve istenen belgeleri öğrenebilirsiniz.

Fas Krallığı Büyükelçiliği Adresi ve Konum Bilgisi HaritasıFas Krallığı Büyükelçiliği Haritası Nasıl Kullanılır?

Şu an "Fas Krallığı Büyükelçiliği Haritası" sayfasındasınız. Fas Krallığı Büyükelçiliği haritasını farenizin sol tuşuyla tutarak yukarı-aşağı, sağa-sola hareket ettirebilirsiniz. Fas Krallığı Büyükelçiliği Google haritasını sol üstteki işaretlerden "+"ya basarak (ya da çif tıklayarak) büyütebilir, "-"ye basarak küçültebilirsiniz. Farenizin üzerinde, ortada bulunan tekerlek tuşunu ileri-geri hareket ettirerek de Fas Krallığı Büyükelçiliği haritasını büyütüp, küçültebilirsiniz. Sağ üstteki bölümden Fas Krallığı Büyükelçiliği Google haritasını, uydu ya da arazi haritası olarak görüntüleyebilirsiniz.
Harita üzerinde sağ üst köşedeki Harita linki sadece karayolları haritasını, Uydu linki bakmakta olduğunuz bölgenin uydu görüntülerini ve coğrafi yapısını Karma modu ise hem karayollarını hem de coğrafi yapıyı birlikte gösterir. Yine aynı bölgedeki Arazi modu ise, haritadaki arazi yapısını görüntüler.


Bu sayfaya link ver; tıkla kopyala sayfana yapıştır
Dolar Lira Döviz Kuru, Canlı Dolar TL Euro Sterlin FiyatlarıE-sehir.com © 2004 - 2019, Türkiye Şehir Rehberi ve Bilgi Kaynağı